Jouw woonreis begint hier! Deze gemoderniseerde tweekapper is gelegen op een prachtige locatie en is gebouwd in de jaren ’30. Dat zie je onder andere terug in de overstekken, de erker en de originele details zoals de suite-/ en paneeldeuren. Door de ingrijpende modernisering is er op dit moment een mooie combinatie van de sfeer van weleer en het comfort van nu ontstaan. Verder tref je hier een fijne basis, drie slaapkamers, sfeervolle woonkamer, een eigen oprit én niet te vergeten een heerlijke grote tuin aan!
Locatie is één van de belangrijkste punten van plezierig wonen. De Holterweg heeft een groen straatbeeld en ligt nabij het stadscentrum. Ook bevinden zich op korte afstand het bosgebied de Koekendaal, natuurgebied de Zumpe en allerhande voorzieningen zoals scholen, winkels en sportaccommodaties. Tevens zijn de ontsluitingswegen richting Arnhem/Enschede binnen enkele autominuten bereikbaar.
Indeling
Begane grond
Wanneer je deze woning betreedt kom je in de ontvangsthal met toilet, kelder, trapopgang en doorgang naar de woonkamer. Een prachtig detail wat niet mag ontbreken bij de jaren ’30 woning is de granitovloer, ook deze woning beschikt over zo’n vloer in de hal. De sfeervolle woonkamer beschikt over diverse authentieke details waaronder de erker, hierdoor is er veel natuurlijk lichtinval. De originele suitedeuren en gaskachel zijn mede sfeerbepalend in deze karakteristieke woning. De moderne keuken is uitgerust met allerhande apparatuur waaronder een koelkast, vaatwasser, combimagnetron, 5 pits gaskookplaat en een afzuigkap. Vanuit de achterkamer heb je via de dubbele deuren toegang tot het terras. De achtertuin van ruim 16 meter diep is gelegen op het noordoosten en beschikt over twee terrassen en een grote veranda. Kies je voor een plekje onder de veranda of heerlijk in het zonnetje? Tevens is er een stenen berging aanwezig welke is voorzien van elektra.
Verdieping
Op deze verdieping zijn drie goed bemeten slaapkamers en een luxe badkamer aanwezig. Vanuit één van de slaapkamers heb je toegang tot het balkon.
Zolder
Via de vaste trap is de zolderverdieping bereikbaar. Hier tref je de wasmachine en droger opstelplaats aan en cv-opstelling. Met de nodige aanpassingen is er een mogelijkheid om een vierde slaapkamer te realiseren.
Enkele kenmerken van deze prachtige woning
– Authentieke details uit de jaren ’30
– Spouwmuur- en dakisolatie aanwezig
– Achtertuin met vrijstaande stenen berging en sfeervolle veranda
– Wel zo handig, parkeerplekken op eigen terrein
– Instapklaar! O.a. luxe keuken, toilet en badkamer
– Nabij het centrum, bosgebied Koekendaal en natuurgebied de Zumpe
Ben jij klaar voor een nieuwe bestemming? Maak dan een afspraak via Vredegoor Lanting Makelaars en kom deze woning beleven! Word jij de nieuwe bewoner? Deze woning wordt aangeboden met een VANAF prijs. Biedingen boven de genoemde vanaf prijs worden door verkoper serieus in overweging genomen. De VANAF prijs is € 385.000,- kosten koper.
Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.