Kommedwarssteeg 55, 7005 AC Doetinchem

€ 350.000,- k.k

Afspraak maken
Kenmerken
Omschrijving
Foto's
360 panorama
Video's
Plattegrond
Kaart en Route
Brochure
Hypotheek advies

Doetinchem – Kommedwarssteeg 55

Soms komt er een woning voorbij die nét even anders is. Een plek waar sfeer en comfort samenkomen, waar je binnenstapt en meteen voelt: dit is het! De Kommedwarssteeg 55 is zo’n woning. Gelegen op een toplocatie aan de rand van het centrum, biedt deze industriële stadswoning uit 2013 alles wat je zoekt: een speelse indeling, een strakke afwerking en een heerlijk dakterras. En als extra pluspunt: je hebt de luxe van een extra brede parkeerplaats in de parkeergarage!

Deze woning maakt deel uit van de iconische industriële Sheds, ooit praktijklokalen van het oude Brewinc en nu getransformeerd tot stijlvolle stadswoningen met een modern karakter. De grote ramen, hoge plafonds en open ruimtes zorgen hier voor een unieke woonbeleving.
Bovendien woon je hier op een perfecte plek. Binnen een minuut sta je midden in het bruisende stadsleven, met winkels, restaurants, de schouwburg en het openbaar vervoer binnen handbereik. Liever de stad uit? De uitvalswegen naar Arnhem en Enschede zijn eenvoudig bereikbaar.

Indeling
Begane grond
Je stapt binnen in een fijne, ruime woonkeuken, waar koken en samen zijn centraal staan. De keuken is modern en strak uitgevoerd en beschikt over diverse inbouwapparatuur, zoals een koelkast, vaatwasser, combimagnetron, gaskookplaat en vriezer. Dankzij de grote raampartijen en de lichte vloer met vloerverwarming voelt het hier ruim en aangenaam. Extra handig is de trapkast, waar je gemakkelijk je voorraad of huishoudelijke spullen kwijt kunt.

Eerste verdieping
Een verdieping hoger kom je in de sfeervolle woonkamer met vide en grote glaspartij, wat een ruimtelijk en speels effect geeft. Daarnaast zijn er twee slaapkamers, waarvan één met toegang tot het ruime dakterras, de perfecte plek om te ontspannen na een lange dag. De badkamer is modern en compleet ingericht met een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Tot slot is er in de badkamer een aparte bergruimte met een wasmachineaansluiting en de cv-opstelling. Ook deze verdieping wordt verwarmd via de comfortabele vloerverwarming.

Waarom jij hier wilt wonen:
– Bijzondere industriële architectuur
– Ruim dakterras
– Grote raampartijen
– Brede eigen parkeerplaats in de garage, waar je eventueel twee auto’s kunt parkeren
– Uitstekend geïsoleerd en energiezuinig

Zie jij jezelf hier al wonen? Plan dan snel een bezichtiging en ervaar het zelf! De VANAF-prijs is € 350.000,- kosten koper. Vredegoor Lanting Makelaars laat je deze unieke woning graag zien!

  • / foto's
  • Eetkamer 0
  • Keuken 1
  • Woonkamer 2
  • Overloop 3
  • Kantoor 4
  • Badkamer 5
  • Slaapkamer 6
  • Tuin 7
Algemeen
Vraagprijs
€ 350.000,-
Status
Verkocht
Aanvaarding
In overleg
Bouw
Soort woonhuis
Woonhuis
Soort bouw
Tussenwoning
Bouwjaar
2013
Soort dak
Tentdak
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
85 m2
Inhoud
349 m3
Perceeloppervlakte
56 m2
Indeling
Aantal kamers
4
Aantal slaapkamers
2
Aantal woonlagen
2
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, TV kabel, Glasvezel kabel
Tuin en overige buiten ruimtes
Ligging
In centrum
Tuin
Geen tuin
Soort garage
Geen garage
Energie
Energielabel
A
Isolatie
Dakisolatie, Muurisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas, Volledig geïsoleerd
Verwarming
CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
CV ketel
Cv-ketel
Intergas
  • Plattegrond 1
  • Plattegrond 2
  • Plattegrond 3
Plattegrond
Plattegrond
Plattegrond

Advies

Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.

Contact
  • /
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Afspraak maken?

0314 74 60 60