Ben jij op zoek naar ruimte, licht en een groene omgeving op korte afstand van diverse voorzieningen? Zoek dan niet verder want de Wildenborch 109 in Doetinchem heeft alles wat je van een woning verlangt. Deze tussenwoning heeft verrassend meer ruimte dan doet overkomen. Je geniet hier van een fijne vrije ligging en een heerlijke privacy volle achtertuin op het zuiden!
Graag vertellen we ook iets meer over de ligging van dit leuke huis. Hoewel je dankzij de gunstige ligging in de wijk De Huet binnen 10 minuten fietsen in de bruisende binnenstad bent, woon je in en om de woning heerlijk rustig. In de buurt zijn er diverse speelplaatsen waardoor het mede voor gezinnen een ideale plek is om te wonen. Eveneens zijn er diverse winkels, een supermarkt en diverse sportvoorzieningen op korte afstand. Neem een kijkje achter de deur van deze eengezinswoning en laat je verrassen.
Indeling
Begane grond
Loop je mee? We gaan de woning binnen via de voordeur waarna we in de hal terecht komen waar je het toilet en de trapopgang aantreft. Zullen we doorlopen naar de woonkamer? In deze heerlijke tuingerichte woonkamer staan functionaliteit en een warm, huiselijk gevoel voorop. Verder beschik je hierover een moderne keuken met strakke zwarte fronten, kookeiland en een apparatenwand. Je kunt hier gebruik maken van een koelkast (2021), vaatwasser (2021), magnetron, oven, inductiekookplaat en afzuigkap. Omdat de keuken is verbonden met de woonkamer kun je tijdens het koken alsnog gezellig bijkletsen met je familie en vrienden. Dankzij de grote ramen tot aan de grond en dubbele schuifdeuren profiteer je natuurlijk ook nog eens van de perfecte binnen-buiten beleving. Achter het huis ligt een fijne tuin op het zuidwesten, wat betekent dat je hier van veel zonuren profiteert. Verder is de tuin aangelegd met een combinatie van vlonders, borders met vaste beplanting en kunstgras. Wanneer je hier in de tuin zit kijk je in de zomermaanden heerlijk groen weg, niet alleen het groen uit je eigen tuin zorgt voor dit heerlijke zicht maar ook het omliggende groen in de omgeving. Wanneer je om de woning heen loopt wandel je zo een parkje in. Wat een fijne omgeving!
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee grote slaapkamers en een badkamer. De vertrekken zijn van een ruim formaat en profiteren van een aangename lichtinval. De badkamer is voorzien van een wastafel, ligbad met douche en een toilet. Het te openen raam zorgt voor daglicht en ventilatie in de ruimte.
Tweede verdieping
Via de vaste trap bereik je de tweede verdieping. Op de overloop tref je de cv-opstelling en wasmachineaansluiting aan. Verder loop je hier door naar de derde slaapkamer met dakopbouw. Door de dakopbouw is dit een verrassende hoge ruimte met vele mogelijkheden. Denk hierbij aan een hoogslaper of het realiseren van een extra zolder.
Nog even enkele kenmerken op een rij:
– Fantastische woonlocatie
– Veel zonuren in de privacy volle achtertuin!
– Voorzien van drie ruime slaapkamers
– Lichte woonkamer met grote schuifpui
– Woonoppervlakte van ca. 102 m2
– Moderne keuken
Deze gezellige tussenwoning biedt alles voor een fijn thuis! Nieuwsgierig naar jouw nieuwe stek? Benader Vredegoor Lanting Makelaars dan voor een bezichtiging. De vraagprijs is € 275.000,- kosten koper.
Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.