Wie wil dit niet! Wonen in jaren ’30 stijl, maar met de luxe en comfort van nu? Aan de Burgemeester Tenkinkstraat 24 in Doetinchem vind je deze stijlvolle tussenwoning uit 1935, waar karakter en modern wooncomfort perfect samenkomen. Authentieke details, een moderne afwerking én een heerlijke tuin maken dit een plek waar je je direct thuis voelt.
Er is veel vernieuwd. Denk aan een moderne keuken met kookeiland (2020), een stijlvolle badkamer (2020), drie slaapkamers op de eerste verdieping, een vierde slaapkamer op zolder én 10 zonnepanelen (2024) op het dak. Ook heeft de begane grond vloerverwarming gekregen en zijn de kozijnen, de elektra installatie en de cv-installatie vervangen. De wanden zijn gestuukt en opnieuw geschilderd. Dit is nog niet alles. De laatste jaren is de woning zeer grondig gemoderniseerd, met behoud van de charmante jaren ’30 kenmerken! Dit is zo’n huis dat klopt, van sfeer tot afwerking.
Hier vind je alles binnen handbereik: van openbaar vervoer en scholen tot uitgaansgelegenheden, de wekelijkse markt, restaurants en sportfaciliteiten. En alsof dat nog niet genoeg is, zijn de belangrijkste verbindingswegen richting Arnhem en Enschede slechts een paar minuten rijden. Kortom, het leven in ‘De Pas’ staat garant voor ultiem woongenot op een toplocatie!
Indeling
Begane grond
Via de entree kom je in de vestibule met het moderne toilet (2020). Hierna kom je in de hal met trapopgang en sfeervolle gaderobe-nis. Vanuit hier loop je zo door naar de woonkamer, kelder en keuken. De woonkamer ademt sfeer en warmte, met een fijne lichtinval en dubbele tuindeuren. De open keuken heeft in 2020 een nieuwe keuken gekregen, uitgevoerd in een rechte opstelling met kookeiland, dé plek waar koken en gezelligheid samenkomen. De keuken is voorzien van een koelkast, Quooker, vaatwasser, combimagnetron en een inductiekookplaat. Hier heb je niet alleen volop werkruimte, maar ook een fijne verbinding met de leefruimte. Via de deur in de keuken en dubbele tuindeuren vanuit de woonkamer stap je de tuin in.
Tuin
De tuin biedt een fijne ruimte om te genieten van het buitenleven. Plek om te loungen, tuinieren of gezellig buiten te eten. Achterin de tuin vind je een stenen berging voor extra opslag. Wel zo fijn, je hebt hier een eigen parkeerplaats op eigen terrein!
Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich drie slaapkamers, waarvan twee zijn voorzien van vaste kasten. De badkamer is in 2020 vernieuwd en modern uitgevoerd met een inloopdouche, wastafelmeubel en toilet. Een frisse, eigentijdse ruimte waar je de dag goed begint (of juist ontspannen afsluit).
Tweede verdieping
Via een vaste trap bereik je de tweede verdieping. Hier vind je een ruime bergzolder én een vierde slaapkamer. Ideaal als extra slaapruimte, werkkamer of hobbyruimte.
Waarom jij deze woning niet wilt missen:
– Jaren ’30 uitstraling met moderne touch
– Keuken, badkamer en toilet vernieuwd in 2020
– Moderne keuken met kookeiland en diverse inbouwapparatuur
– 4 slaapkamers en eenvoudig 2 extra op de 2e verdieping
– Perceel van 240 m² eigen grond met privé parkeerplaats
– Stenen berging in de tuin is voorzien van elektra
– 10 zonnepanelen uit 2024 met 410 WP per plaat
– Kozijnen zijn vernieuwd d.m.v. hardhouten draai- kiepkozijnen met isolatieglas
– De woning is voorzien van een domotica installatie
– Grotendeels gemoderniseerd met behoud van karakter
Kortom: een sfeervolle jaren ’30 tussenwoning met comfort van nu, op een fijne plek in Doetinchem. Ben jij benieuwd of dit jouw nieuwe thuis kan zijn? Maak dan snel een afspraak voor een bezichtiging. We laten je deze woning graag van binnen ervaren! Ga jij met Vredegoor Lanting Makelaars op woonreis? De VANAF prijs is € 545.000,- k.k.
Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.