Levensloopbestendig wonen, comfort én fijne buitenruimtes? Welkom aan de Harz 41 in Doetinchem! Deze hoekbungalow uit 2001 combineert praktisch wonen met verrassend veel ruimte, zowel binnen als buiten. Met een energielabel B, een beschutte tuin én alles gelijkvloers is dit zo’n woning waar je direct mogelijkheden ziet.
En laten we eerlijk zijn… een huis waar je ’s ochtends zo vanuit je slaapkamer de tuin in stapt voor je eerste kop koffie? Dat voelt toch een beetje als vakantie in eigen huis. De woning is levensloopbestendig ingericht met twee slaapkamers en een badkamer op de begane grond. Dat maakt deze woning niet alleen geschikt voor nu, maar ook voor later.
De ligging is zeer rustig en aangenaam. En dit op een paar minuten loopafstand van het Medisch centrum Dichteren, de supermarkt en een mooi landelijk wandelgebied (Wehlse broek). Ook bevinden het treinstation, buurtwinkelcentra en de voornaamste uitvalswegen zich op geringe afstand.
Indeling
Begane grond
Via de hal heb je toegang tot de twee slaapkamers, badkamer, toilet en de woonkamer. De woonkamer is heerlijk ruim en biedt volop plek voor een grote zithoek én een royale eettafel. Dankzij de schuifpui aan de achterzijde haal je buiten moeiteloos naar binnen en stap je zo de patio-achtige achtertuin in, een fijne plek om te ontspannen in de ochtendzon. De keuken is opgesteld in een basisopstelling en biedt een mooie kans om deze geheel naar eigen smaak te moderniseren. Aansluitend loop je door naar de praktische aanbouw, waar de bijkeuken zich bevindt. Hier vind je de aansluitingen voor de wasmachine en droger én extra bergruimte. De badkamer is functioneel en vanuit de hal bereikbaar. Compleet met een ruime inloopdouche en wastafelmeubel. De grootste slaapkamer is een echte verrassing: ook hier een schuifpui, maar dan naar de privacy volle voortuin. Een beschutte plek waar je heerlijk kunt zitten en genieten van het buitenleven.
Buiten
De woning beschikt over een fijne achtertuin én een beschutte voortuin waar je verrassend veel privacy ervaart. Daarnaast is er een aangebouwde berging aanwezig.
Vijf kenmerken van deze woning op een rijtje:
– Levensloopbestendige hoekbungalow
– Ruime woonkamer met schuifpui
– Privacy volle voortuin op het westen én gezellige tuin aan de achterzijde
– Aanbouw met praktische bijkeuken
– Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2024
Ben je op zoek naar een comfortabele, gelijkvloerse woning met ruimte en potentie? Dan is dit jouw kans! Neem contact op met Vredegoor Lanting Makelaars en plan een bezichtiging. Ga jij met ons mee op woonreis? De VANAF-prijs is € 335.000,- k.k.
Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.