Trashorst 75, 7009 LB Doetinchem

€ 365.000,- k.k

Afspraak maken
Kenmerken
Omschrijving
Foto's
360 panorama
Video's
Plattegrond
Kaart en Route
Brochure
Hypotheek advies

Doetinchem – Trashorst 75

Wauw wat een ruimte en luxe!! De Trashorst 75 is absoluut een bezichtiging waard. Deze uitgebouwde tussenwoning is in 2025 vrijwel volledig vernieuwd en dat zie je terug in iedere ruimte. Moderne materialen, een luxe afwerking en slimme verbeteringen zorgen ervoor dat hier alles samenkomt wat comfortabel wonen zo prettig maakt. Van de sfeervolle woonkamer met vloerverwarming tot de moderne badkamer en de ruime 2e verdieping met dakkapel.

Indeling
Begane grond
Je komt binnen in een verzorgde woning waar direct de moderne afwerking opvalt. De pvc-vloer loopt fraai door over de begane grond en de vloerverwarming zorgt voor extra wooncomfort. Dankzij de uitbouw aan de achterzijde is er een heerlijke leefruimte ontstaan waar wonen, koken en ontspannen naadloos samenkomen. De woonkamer biedt volop ruimte voor een comfortabele zithoek en beschikt daarnaast over een praktische trapkast voor extra bergruimte. Ook is er een airco aanwezig, zodat het binnen het hele jaar door aangenaam blijft. Aan de voorzijde bevindt zich de moderne keuken. Deze is compleet uitgevoerd met een koelkast, vaatwasser, Quooker, oven, magnetron en een inductiekookplaat. Een fijne plek waar je uitgebreid kunt koken. Vanuit de woonkamer loop je door naar de achtertuin. Deze is onderhoudsvriendelijk aangelegd met een terras en kunstgras, waardoor je meer tijd overhoudt om van het buitenleven te genieten. Ook de voortuin verdient een vermelding. Naast de stenen berging voor fietsen en opslag is hier een beschutte plek gecreëerd waar je verrassend privé kunt zitten. Een heerlijk extra terras om van te genieten.

Eerste verdieping
Op de eerste verdieping bevinden zich twee ruime slaapkamers. Beide kamers zijn voorzien van airconditioning en bieden volop ruimte. De badkamer is een echte blikvanger. Luxe uitgevoerd met vloerverwarming, een dubbel wastafelmeubel, tweede toilet, ligbad en een ruime inloopdouche.

Tweede verdieping
De tweede verdieping is dankzij de dakkapel uitgegroeid tot een volwaardige woonlaag. Hier bevindt zich een royale derde slaapkamer die ook uitstekend geschikt is als werk- of hobbykamer. Ook op deze verdieping is een airco aanwezig. Aansluitend vind je een praktische was- en bergruimte. Daarnaast beschikt de woning over een handige vliering voor het opbergen van spullen die je niet dagelijks nodig hebt.

Wat deze woning extra aantrekkelijk maakt:
– Vrijwel volledig gemoderniseerd in 2025
– Uitgebouwde begane grond
– Instapklaar en modern afgewerkt
– Circa 122 m2 aan woonoppervlakte!!
– Vloerverwarming in woonkamer en badkamer
– Luxe keuken voorzien van diverse inbouwapparatuur en Quooker
– Airconditioning op alle verdiepingen
– Volledig geïsoleerd
– Drie ruime slaapkamers
– Luxe badkamer met ligbad met jets, dubbel wastafelmeubel en inloopdouche
– 2 dakkappelen op de tweede verdieping
– Praktische wasruimte en vliering
– Onderhoudsvriendelijke tuin met terras en kunstgras
– Stenen berging aan de voorzijde
– Extra beschutte zitplek met veel privacy aan de voorzijde

Hier hoef je niet eerst maanden te verbouwen voordat je kunt genieten. De werkzaamheden zijn al gedaan, waardoor jij je direct kunt richten op het leukste deel van verhuizen: er je eigen thuis van maken. Benieuwd naar de ruimte en afwerking van deze woning? Neem contact op met Vredegoor Lanting Makelaars voor een bezichtiging. We laten je Trashorst 75 graag van binnen zien. De VANAF-prijs is € 365.000,- k.k.

  • / foto's
  • Hal 0
  • Woonkamer 1
  • Keuken 2
  • Tuin 3
  • Overloop 4
  • Slaapkamer 5
  • Slaapkamer 6
  • Badkamer 7
  • Slaapkamer 8
  • Hobbyruimte 9
Algemeen
Vraagprijs
€ 365.000,-
Status
Verkocht onder voorbehoud
Aanvaarding
In overleg
Bouw
Soort woonhuis
Woonhuis
Soort bouw
Tussenwoning
Bouwjaar
1976
Soort dak
Zadeldak
Oppervlakten en inhoud
Woonoppervlakte
122 m2
Inhoud
418 m3
Perceeloppervlakte
136 m2
Indeling
Aantal kamers
5
Aantal slaapkamers
3
Aantal woonlagen
3
Voorzieningen
Mechanische ventilatie, Rolluiken, Airconditioning
Tuin en overige buiten ruimtes
Ligging
Aan rustige weg, In woonwijk
Tuin
Achtertuin, Voortuin
Ligging tuin
Noordoost
Kwaliteit tuin
Verzorgd
Schuur/berging
1
Schuur/berging soort
Vrijstaand steen
Schuur/berging voorzieningen
Voorzien van elektra
Soort garage
Geen garage
Energie
Energielabel
B
Isolatie
Dakisolatie, Vloerisolatie, Dubbelglas
Verwarming
CV ketel, Vloerverwarming gedeeltelijk
Warm water
CV ketel
  • Plattegrond 1
  • Plattegrond 2
  • Plattegrond 3
  • Plattegrond 4
  • Plattegrond 5
Plattegrond
Plattegrond
Plattegrond
Plattegrond
Plattegrond

Advies

Wij adviseren je graag bij het kiezen van een hypotheek. Neem
vrijblijvend contact met ons op voor meer informatie.

Contact
  • /
  • Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.

Afspraak maken?

0314 74 60 60